35.00 CHF

Makinë elektrike për fëmijë Turgi

  Për fëmijë

Makinë elektrike e Përdorur për fëmijë në gjendje ë mirë. Ka edhe adapterin për mbushje (karikim). Mbanë peshën maksimum 50 Kg.Një mbushje makina hecë rreth një orë pa ndërprerë.
Kliko dhe shiko karakteristikat nga furnizuesi...

Në video përafërsisht e njejta...

 Data e shpalljes:

Tetor 16, 2017

 Data e ndryshimeve:

Tetor 17, 2017

 Rajoni:

Aargau

 Qyteti:

Turgi

 Rajoni i qytetit:

Baden

 E parë

704Video e Youtube

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Informata ndihmëse

 • Për t'iu shmangë mashtrimeve paguaj me PayPal ose në dorë (kesh).
 • Mos paguani asnjëherë përmes westernUnion apo shërbimeve tjera bankare.
 • blerjen apo shitjen mos e bëni mundësisht jasht vendit tuaj apo UE (opcion) pos nëse jeni plotësisht të sigurtë! Mos pranono çeqe nga pala tretë!
 • Kjo faqe nuk është pjesmarrje apo përgjegjëse për transaksionet e bëra me palën tjetër, në pagesa, transport, garancione të transportit apo diçka tjetër në këtë drejtim.

Komentet

  Ceanada Goose bhFear Chilliwack Parka Navy [Goose_020] - €286.44 : uaireadóirí óimige macasamhail , canadagoosejacket.xyz nga/prej :

  [b][url=http://www.canadagoosejacket.xyz/ie/men-canada-goose-c-1.html]Ceanada Goose Women praghas saor[/url][/b]
  [b][url=http://www.canadagoosejacket.xyz/ie/men-canada-goose-c-1.html]Siopa ar líne Ceanada Goose Women[/url][/b]
  Asraon Ceanada Goose Women | Ceanada Goose Women ar díol | Díol ar líne Ceanada Goose WomenCeanada Goose bhFear Chilliwack Parka Navy [Goose_020] - €286.44 : uaireadóirí óimige macasamhail , canadagoosejacket.xyzUS DollarEuroGB PoundCanadian DollarAustralian DollarJappen YenNorske KroneSwedish KroneDanish KroneCNY

   Shto një koment (Spam apo shkrime që bien ndesh me rregulloren do të fshihen!)

  Kokaunivers

  Kontakto personin përgjegjës