230.00 Euro €

Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 Plus S8 €410 Kurbin

  Telefona

Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 Plus Samsung S8 €410 S8 Plus Note 8 S7 edge S7 €320euro

Ne jemi distributorë të autorizuar të produkteve Apple dhe Samsung në Mbretërinë e Bashkuar dhe Malajzi. Të gjitha produktet Apple dhe Samsung kanë dy vjet garanci zyrtare, të reja, të mbyllura, të hapura dhe të pajtueshme me të gjitha rrjetet

Ne i shesim Rishites për qëllime rishitje dhe individë privatë për përdorim personal.

Ofertë promovuese: 15% zbritje në cash me blerje me shumicë


Blerësit e interesuar na kontaktoni më poshtë:


E-MAIL: nicolellapa@hotmail.com


WHATSAPP/TEL: +447751961212


WHATSAPP/TEL: +601136583185Më poshtë është çmimi total i shitjes me shumicë për shitësit për qëllime rishitje dhe individë për përdorim personal. Shuma e euros e treguar mund të konvertohet në monedhën tuaj vendase për qëllime pagesashApple iPhone 7 32GB kushton €350 Euro

Apple iPhone 7 128GB kushton €380 Euro

Apple iPhone 7 256GB kushton €410 Euro


Apple iPhone 7 Plus 32GB kushton €410 Euro

Apple iPhone 7 Plus 128GB kushton €430 Euro

Apple iPhone 7 Plus 256GB kushton €530 Euro


Apple iPhone 6S 16GB kushton €230 Euro

Apple iPhone 6S 32GB kushton €255 Euro

Apple iPhone 6S 64GB kushton €280 Euro

Apple iPhone 6S 128GB kushton €300 EuroApple iPhone 6S Plus 32GB kushton €300 Euro

Apple iPhone 6S Plus 64GB kushton €320 Euro

Apple iPhone 6S Plus 128GB kushton €350 EuroSamsung Galaxy S8 64GB kushton €410 Euro


Samsung Galaxy S8 Plus 64GB kushton €475 EuroSamsung Galaxy S7 EDGE 32GB kushton €350 Euro

Samsung Galaxy S7 EDGE 64GB kushton €380 EuroSamsung Galaxy S7 32GB kushton €320 Euro

Samsung Galaxy S7 64GB kushton €355 EuroSamsung Galaxy Note 8 64GB kushton €530 Euro

Samsung Galaxy Note 8 128GB kushton €600 Euro

Samsung Galaxy Note 8 256GB kushton €630 Euro

Ne i shesim Rishites për qëllime rishitje dhe individë privatë për përdorim personal.

Ofertë promovuese: 15% zbritje në cash me blerje me shumicëBlerësit e interesuar na kontaktoni më poshtë:


E-MAIL: nicolellapa@hotmail.com


WHATSAPP/TEL: +447751961212


WHATSAPP/TEL: +601136583185

 Data e shpalljes:

Shtator 11, 2017

 Rajoni:

Lezhë

 Qyteti:

Kurbin

 Rajoni i qytetit:

Kurbin

 Adresa:

Kurbin

 E parë

714Vote
Result 1 votes
Për shitje Smartfon
Viti i prodhimit/mosha 2017
Afati i përdorimit I ri
Gjendja I/e re
Madhësia 32GB
Ngjyra të gjithë
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Informata ndihmëse

 • Për t'iu shmangë mashtrimeve paguaj me PayPal ose në dorë (kesh).
 • Mos paguani asnjëherë përmes westernUnion apo shërbimeve tjera bankare.
 • blerjen apo shitjen mos e bëni mundësisht jasht vendit tuaj apo UE (opcion) pos nëse jeni plotësisht të sigurtë! Mos pranono çeqe nga pala tretë!
 • Kjo faqe nuk është pjesmarrje apo përgjegjëse për transaksionet e bëra me palën tjetër, në pagesa, transport, garancione të transportit apo diçka tjetër në këtë drejtim.

Komentet

  Test, just a test nga/prej Scottgok:

  Hello. http://jakshgy773733.us

  guest test title nga/prej GuestAngek:

  guest test post
  bbcode
  html
  http://gdhyuei23kol.com/ simple

  ubsrmdvr nga/prej Online Payday Loans:

  personal loans loans personal personal loans unsecured loan apr

  gzxkzktk nga/prej Getting A Loan:

  personal loans cash advances online personal loans no credit personal loans unsecured

  bnetozir nga/prej Payday Express:

  best bank loans small personal loans personal loans payday loans california

  Lucky duck slots free nga/prej TimothyRog:

  After research a few of the weblog posts on your website now, and I actually like your approach of blogging. I bookmarked it to my bookmark website checklist and can be checking back soon. Pls try my web page as properly and let me know what you think. http://hellowh983mm.com

   Shto një koment (Spam apo shkrime që bien ndesh me rregulloren do të fshihen!)

  Nicole

   E-Mail: nicolellapa@hotmail.com

  Kontakto personin përgjegjës


   Shpalljet e përafërta

   Shpalljet e ngjajshme