Mirësevini te AlbaniaService.com

AlbaniaService.com është krijuar për ti mundësuar zgjidhjen optimale ҫdo klienti. Eksperienca shumëvjecare, pasioni për të përzgjedhur më të mirën në treg, aftësia për të përshtatur buxhetin me cilësinë, kreativiteti dhe përkushtimi për të personalizuar ambientin tuaj me atë që ju karakterizon, do të transformojnë hapësirën aktuale në ambientin e ëndërrave tuaja.

Shpalljet Premium

Më të rejat

Pro Bar

Pyet për shërbimin, çmimin

 Janar 10, 2018

 

Pro Bar është një nga programet të teknologjisë së fundit në tregun e bareve apo restoranteve me eksperienc mbi 10 vite.

Lexo më shumë

Tirana Graphics

Falas

 Tetor 19, 2017

 Tiranë

Tirana Graphics

Nëse jeni të interesuar për:kartvizita, postera, revista, stampime në filxhan, fletepalosje, stilolapsa, mbishkrime, meny-kartë për...

Lexo më shumë

Monopola, edicion i prodhimit zvicran

10.00 CHF

 Tetor 18, 2017

 Brugg

Monopola, edicion i prodhimit zvicran

Lojë interesante për fëmijë prej 8 vjetëve dhe për të rritur. Në paketim vjen edhe udhëzimi për lojën

Lexo më shumë

Makinë elektrike për fëmijë

35.00 CHF

 Tetor 16, 2017

 Turgi

Makinë elektrike për fëmijë

Makinë elektrike e Përdorur për fëmijë në gjendje ë mirë. Ka edhe adapterin për mbushje (karikim). Mbanë peshën maksimum 50 Kg.Një mbushje makina hecë rreth një orë pa ndërprerë. Kliko dhe shiko karakteristikat nga furnizuesi...

Lexo më shumë

Resho / Sobë gatimi

15.00 CHF

 Tetor 14, 2017

 Turgi

Resho / Sobë gatimi

Resho e papërdorur. Pothuajse krejt e re.

Lexo më shumë

Trajnues ABTRAK2

15.00 CHF

 Tetor 14, 2017

 Baden

Trajnues ABTRAK2

Trajnues i përdorur ABTRAK për muskujt e barkut me kompjuter stërvitor, për të trajnuar muskujt e këmbëve dhe të barkut, trajnimin e tërë trupit, trajnim i shpejt i figurës së trupit. Gjithashtu trajnohet pjesa e sipërme e trupit nga lëvizjet anësore. Gjithashtu është si një pajisje e qëndrueshme prej metali. Shitja private, asnjë garanci, asnjë shkëmbim!

Lexo më shumë

Trajnues ABTRAK

10.00 CHF

 Tetor 14, 2017

 Baden

Trajnues ABTRAK

Trajnues i përdorur ABTRAK për muskujt e barkut me kompjuter stërvitor, për të trajnuar muskujt e këmbëve dhe të barkut, trajnimin e tërë trupit, trajnim i shpejt i figurës së trupit. Gjithashtu trajnohet pjesa e sipërme e trupit nga lëvizjet anësore. Gjithashtu është si një pajisje e qëndrueshme. Shitja private, asnjë garanci, asnjë shkëmbim,

Lexo më shumë

Maxicosi për foshnje

25.00 CHF

 Tetor 11, 2017

 Turgi

Maxicosi për foshnje

Në gjendje të mirë. Marka Chicco

Lexo më shumë

Ulëse për fëmijë, Autoulëse Racer Nania

30.00 CHF

 Tetor 11, 2017

 Turgi

Ulëse për fëmijë, Autoulëse Racer Nania

Ulëse në gjendje të mirë fëmijësh për makinë. Përdorimi deri në peshën 36 Kg. Ka dy opcione, me peshë 8-18 Kg dhe 15-36 kg. Prodhim francez.

Lexo më shumë

Shtrat për foshnje/fëmijë

35.00 CHF

 Tetor 11, 2017

 Turgi

Shtrat për foshnje/fëmijë

Shtrat i përdorur për foshnje apo për fëmijë në gjendje të mirë. Shitet vetëm konstrukcioni apo edhe me pajisjet (çarshaf, dyshek, varëse të perdes dhe perdja...) Vetëm konstrukcioni 35.00 CHF. Komplet 100.00 CHF

Lexo më shumë

Shërbime pastrimi

Pyet për shërbimin, çmimin

 Shtator 12, 2017

 Tiranë

Shërbime pastrimi

Ju ofrojme keto sherbime Larje karrikesh Larje kolltuqesh Larje tapicerie Larje dyshekesh Larje moketi te pacmontueshem si kopshte zyra casino etj. cel: 0695217379

Lexo më shumë

Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 Plus S8 €410

230.00 Euro €

 Shtator 11, 2017

 Kurbin

Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 Plus S8 €410

Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 Plus Samsung S8 €410 S8 Plus Note 8 S7 edge S7 €320euro Ne jemi distributorë të autorizuar të produkteve Apple dhe Samsung në Mbretërinë e Bashkuar dhe Malajzi. Të gjitha produktet Apple dhe Samsung kanë dy vjet garanci zyrtare, të reja, të mbyllura, të hapura dhe të pajtueshme me të gjitha rrjetet Ne i shesim Rishites për qëllime rishitje dhe individë privatë për përdorim personal. Ofertë promovuese: 15% zbritje në cash me blerje me shumicë Blerësit e interesuar na konta...

Lexo më shumë
 Shikoni të gjitha shpalljet tona